Кількість
|
Вартість
|
||
|
Крем SPF 30 допомагає захистити шкіру обличчя від сонячних опіків, почервоніння та інших пошкоджень шкіри, спричинених ультрафіолетом. Засіб містить фотостабільні хімічні фільтри нового покоління, які забезпечують захист широкого спектра від UVA та UVB променів. Сонцезахисний крем має легку текстуру, не залишає білих слідів та липкості, некомедогенний. Підходить для всіх типів шкіри.
Важливо наносити крем за 15-30 хвилин до виходу на сонце та періодично поновлювати його нанесення, особливо після купання або пітніння.
Особливості сонцезахисного крему для обличчя SPF 30 Joko Blend 30 мл:
Сонцезахисний крем - це необхідний елемент догляду за шкірою, який допоможе зберегти її здоровою та красивою. Сонцезахисний крем для обличчя SPF 30 JokoBlend 30 мл містить хімічні фільтри - це спеціально синтезовані речовини, які поглинають ультрафіолетове випромінювання, вступають з ними в реакцію, в результаті якої вони знешкоджуються. Засіб має широкий спектр захисту, тобто одночасно нейтралізує ультрафіолетові промені типу А та типу B. Фільтри буквально приймають удар на себе та блокують проникнення сонячних променів всередину шкіри. Світлопоглинаючі фільтри діють дуже ефективно, на відміну від мінеральних, фільтри стійкі до дії води та не залишають на тілі видимих слідів.
Очищення шкіри після крему з SPF
Для того, щоб максимально якісно очистити шкіру, ми радимо використовувати двоетапне очищення:
1. Для першого етапу ідеально підійде Гідрофільне масло-гель Hydrophilic Cleansing Oil-Gel Joko Blend 200 мл. Засіб при контакті з водою перетворюється в легку білу емульсію, яка розчиняє сонцезахисний крем та готує шкіру до другого етапу очищення. Завдяки легкій формулі засіб підходить для всіх типів шкіри.
2. Для другого етапу підійде пінка для вмивання, яка підходить для вашого типу шкіри.
* Для комбінованого та жирного типів шкіри - Пінка для вмивання з зеленим чаєм для жирної шкіри Joko Blend 150 мл
* Для нормального типу шкіри - Пінка для вмивання з екстрактом равлика для нормальної шкіри Joko Blend 150 мл
* Для сухого типу шкіри - Пінка для вмивання з гіалуроновою кислотою для сухої шкіри Joko Blend 150 мл
Склад: Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Isopropyl Myristate, Sodium Polyacrylate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Polymethyl Methacrylate, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate, Glycerin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Centella asiatica Extract, Propylene Glycol, Parfum (Fragrance), BHT, Sodium Benzoate, Citric Acid, Linalool, Limonene, Tetramethyl acetyloctahydronaphthalenes, Citrus Aurantium Flower Oil / Citrus Aurantium Peel Oil